• Introduksjon til GamingHill.com

    GamingHill.com er et verdensomspennende sosialt spillenettverk som tilbyr avtaler, verktøy, anmeldelser, nyheter og underholdning som er spillrelaterte.
    Les mer her.

NM - Oppdateringstråd Fredag 30. mars

 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 08:25
 


NMDublin 2012Program
Fre30. marsBuy-inØvelseDagChipsLevel
14:00NM event #6€800NL Hold'em2 av 430.00060 min
14:00PLO side event
(Heads-Up)
€500PLO
Heads-up
1 av 15.000x320 min
16:00Sat. highroller
(unlim. re-buys)
€500
€500 RB
NL Hold'em1 av 16k/6k/10k20 min
20:00NLH side event€500NLH 8-Max1 av 120.00045 min
Ekstraalle dager
18:00NLH Turbo€80NL Hold'em1 av 15.00015 min
22:00NLH Turbo€80NL Hold'em1 av 15.00015 min


* Alle tider er irsk tid som er en time etter Norge (15:00 Irland = 16:00 Norge).


Aktuelle linkerBeskrivelse
NM m/ GamingHillFull oversikt for GamingHill under NM (mange nyttige linker).
Alt om NMLes vår nyhet "alt du trenger å vite om NM" for offisielt
program og annet du måtte lure på.
OpplastingerSe alle oppastinger (bilder og video) fra linken.
Bruk knappen "Vis tagget media som galleri"
for å bla med piltastene!
GamingHill Lik vår facebook side og se mange updates direkte derfra.
Mye kul entertainment og verktøy også her.
GamingHill Følg oss på Twitter for oppdateringer.
NM ProgramFult program under hele NM inklusiv side eventer.
NM strukturerBlindestrukturer for hele NM inklusiv side eventer.
News round-up
OppsummeringerLink til alle daglige NM news round ups med oppsummering av hva som har skjedd på de forskjellige dagene.




GamingHill's NM Promo video

 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 08:42
 
Chip count start av dag 2

NM i Poker 2012Dublin
Chip count (Fre 30. 14:00)#6 Main Event €800
#NavnChips
1Johnny Lodden270000482
2Anette Vermaase Ringstad226000188
3Frode Sleveland21350071
4Dag Nielsen212000376
5Inge Dahl Forsmo202900224
6stian underhaug192200497
7Leif-Martin Hulthin191800515
8Jørn Bye181200366
9Susanne Cappelen174300391
10vegard nygaard173500183
11Jan Sverre Moe171900545
12Marius Stenfelt171600144
13Henning Gunby170300312
14Vegard Olavsrud167100491
15Arne Jervell166800562
16Thomas Syversen16650061
17Pål Nyheim16310011
18Jørn Uno Mikkelsen162700371
19Alexander Nesse159000196
20Pål Skønberg Løvik15880013
21Kjetil Flåten156700463
22Navid Eslah154400265
23Henrik Kristiansen15280082
24Joakim Rahmouni152000365
25Stein Gabriel Nærland15120023
26Svein Arnesen148900385
27Fredrik Sørensen146900498
28Vidar Furu Øie146700253
29Erik Opsahl142400205
30Christian Stokkeland142000477
31Stian Frost Skjellum140900428
32Dan Emil Edvardsen140000208
33ALF KLINGE138400564
34Kai Henning Holm138400223
35Milaim Tafaj136500526
36JOACHIM LIFF135000507
37tore matre13450028
38Jan Patrick Romero133100213
39Rune Drange132900306
40Knut Olav Alexander Johannessen132800353
41oystein nordli131800298
42Arne Aarskog130900174
43Svein A. Volden130400308
44Acid Nilsen128800466
45Mehusen Sindre128400417
46Erik J Augestad128100103
47oyvind lundby127900107
48steffen gjelseth127300374
49Rene Zimmermann124500295
50Lars Gilleberg124400291
51Christoffer Nilsen123600307
52Trond Eivind Vik122000167
53Lars Nygaard122000513
54Øystein Sannes121000405
55Havard Svensvoll12100074
56Andreas Hagen120700246
57Ståle Johnsen120500178
58roger hermansen120400261
59Børge Dypvik118800175
60Christopher Henriksen117200322
61Jonas Tveit116500375
62Ove Jakobsen115000504
63Tor Helge Midtrød114400348
64Ådne Øsleby113100216
65Tore Bjørkavåg113000134
66Lars Erik Austli11260027
67stein doesen112100151
68Gunnar Blindheim112000451
69Eirik Bjørklund111900384
70Øyvind Efraimsen111600512
71Tim tveter111500133
72Ivar Bruvoll Vamråk111400217
73Håvard Buhaug111300301
74Martin Søgstad111300493
75Stig R Larsen111000333
76Inge Fundingsrud110900443
77Christian Lund Risøe110600258
78Jonas Gjelstad109600115
79Thomas Berntzen10950046
80Roar Aspås109000404
81Emil Hovrud108700316
82per overlie10870098
83Frode Karlsen108600243
84Hans Olav Langsrud108000275
85Jonathan Spaeren10700021
86Erlend Mattis Koppang106300233
87Rune Nikolaisen105900465
88Øystein Storskogen105200407
89Odd-Erlend Jensen104700528
90Tore Øydne10470037
91Stig Børtnes10400087
92geir gronstad103700587
93Daniel Dalsborg103000467
94Georg Beiske102900245
95trond aanensen102100186
96Espen Bjørvik102100354
97Aleksander Lee Olsen99900395
98Jesper Nørgaard99500123
99Fredrik Tanum99400327
100Andre Gjertsen98600436
101Mari Nitteberg98300278
102Andreas Kynsveen98200318
103Alexander Faye-Schjøll97700393
104Svein Olav Eidsæter96300212
105Glenn Gabrielsen96000297
106Endre Eikeseth95100203
107morten bremseth94700462
108Daniel Bay Karlsen9440063
109Anders Meli94300423
110Jørn Jørgensen94100231
111rolf myking9380043
112Terje Underbakke93500538
113Nicolay Langfeldt93500192
114Bastian Landehagen93300147
115Hans Marius Stokkenes93200244
116Kristoffer Uggerud93000474
117Helge Stjernvang92400315
118Steinar Jacobsen9190096
119Morten Bentsen91700418
120gunnar espelid91700211
121Quan Van Nguyen91600537
122Therese Grønstad91400585
123Erik Rydalnd91000344
124Vivi Sæthren90100411
125Harald Floberghagen89900214
126Rein Isane89900401
127Roger Johannessen89300438
128Vegar Røysum88300321
129Per Christian Idsøe88300182
130Marius Gulbrandsen87500576
131Raymond Jeansson8740085
132Rainer Isaksen87400177
133Silvia Cadegan86900148
134Anders Kristiansen8690035
135Kristian Bredvei Kjøndal86700168
136Per Gunnar Kristoffersen86600536
137jan rognstad larsen86000277
138Espen Myrmo85700457
139Kurt-Olav Eidsvaag85500236
140Sten Erik Langstad85400197
141Kenneth Torp85400381
142Øystein Malum85400226
143Roald Olsen85400447
144Lars Juliussen8530088
145Arben Cimilji84500248
146Terje Markhus83200532
147Kim Yyolf Lilleby Bjørnsgård8320073
148Trond Nordbø82800271
149Thomas Løvold82400347
150Anders Arntzen82100176
151Sverre Krogh Sundbø81800328
152Joachim Nygaard81600282
153aleksander kvernevik81200111
154Niclas Schau8070048
155Odd Arild Fintland80700345
156Marius Høgtun80200523
157kaare holm7990068
158Tommy Iversen79600473
159Jacob Sørensen79600158
160Magne Olufsen79200152
161Ole Morten Nordlokken79000394
162Kjetil Lageraaen78700495
163Jarle Pedersen7870093
164Thomas Tostrup78600383
165Aylar Lie78300121
166Jon Arne Grønstad77800487
167Eirik Johansen77600566
168Sture Saxrud7760067
169Marius Sørensen77400546
170Per J Bråthen7730016
171Alexander Skrindo Kastrup7730015
172Kim Haugerød Endsjø7720031
173Steffan Kristoffersen76700136
174Eivind Iversen76600116
175Ola Amundsgaard7640022
176Kenneth Strandli76300488
177Espen Ringstad76200238
178Jan Arild Karlsen76100357
179Tom Arne Lilleng75500108
180Simen Birkelund7510017
181Petter Sundbye74700252
182Mads Åmot74500106
183Svein Simonsen74200445
184Aksel Akselsen73600506
185Ivar Kleive73400483
186Kenneth Heggestad72900157
187Tom haga7150026
188Martin Riseng71300458
189Lars Andre Eidissen71300437
190Arne Kennith Eltvik71000187
191Børge Mandal70600251
192Thore Andre Nordbø7030018
193Bjørnar Mundal70100387
194Magnus Lund70000206
195Vegard Sandberg69900311
196Olav Nyseth69900427
197Morten Eriksen69800573
198Lasse Folstad69400584
199ismail haddouche68900141
200Simen Hagen68000132
201steffen retterholt67600368
202Ørjan Skommo67100288
203Ole Andreas Kvissel6640077
204Wiggo Riis66300335
205Kjell ove Furseth65900471
206Even Finstad Evensen65200468
207Kristoffer Isdahl64700522
208Gunnar Østebrød64700117
209age hamrum64600165
210Vegard Sandøy64200543
211Andreas Høivold63800193
212Lars Lervold63600544
213Per Arne Dahl63400472
214André Bye Berg63200222
215John Mark Mabilen63000164
216Torgrim Sandvoll62700142
217Øystein Bakke6230065
218Martin Iversen6210042
219Atle Tellevik62100424
220Øystein Sæther62000331
221espen jensen6140045
222Christian Banken60600118
223lars andresen60200325
224Espen Bjørk60200581
225Trond Skuggedal59900131
226Rune Larder59900156
227Andreas Berge5970034
228Emil Sætra59700508
229bent aspeholen59200514
230Eirik Østensjø Tjelle58600586
231Bjørnar Løvlie58200441
232Nils Terje Vihovde5800094
233Martin Rottem Dahle57900122
234Anders Ringstad Mora57800155
235Tor-Ivar Næss57800202
236Bo Tommy Birkelund57600124
237Kitty Granheim5760084
238Orjan Antonsen57600426
239Tor Arne Fossum57200398
240Lasse Ringstad57100294
241Michel Sterk56900221
242Morten Hermo56900386
243Oskar Hjalmar Wilhelmsen56600554
244Vegard Søhoel56600446
245Jomar Johansen56500541
246Kjell Martinsen56400533
247Morten Ramm56300444
248Dag Bringsvor56200481
249Gjermund Bakken56200525
250Alexander Dybdahi56200565
251thomas maanum56100496
252hozan bamerni5600058
253Daniel Sandal56000361
254Odd-Anders Wilhelmsen5550086
255Hans Petter Secker54900542
256Geir Strøm54800262
257Arne Kristian Falkenhaug53800143
258Atle Agledal53500276
259May Britt Nilsen5350078
260Ole Kristian Kirkevoll53500218
261M RASHKOVSKIY53100255
262Øystein Nettum 52800145
263Amund Hansen52500568
264Alexander Simonsen52200201
265Jan Thomas Ottervig5210054
266espen eriksen51900455
267Andreas Barstad51900274
268Sondre Ellingvåg51600461
269Hasnain Shah51000185
270Mats Gottenberg5070064
271Jan Kjetil Brekne50700435
272Rune Akslen50200521
273Steinar Wighus49900341
274Mats Kristoffersen49300171
275Andreas Lund4920012
276Anders Smådal49200501
277Kenneth Omlie48500432
278Roger Søberg Archtander48400373
279Vegar Brustuen48300267
280trond werner olsen48300454
281Markus Kornfeld48200146
282Lars Nilsen48000415
283Jan Erik Sørensen48000285
284Ottar Åkre46800572
285Hans Kolbjørnsen46600392
286Kim Soo Garmark46400412
287Eivind Nyheim46000511
288silje nilsen45400204
289Yngve Steen4540025
290Håkon Lunde45300535
291Erik Bjørdal45300237
292Espen Benjaminsen45200434
293Henrik Thodesen4520095
294Petter Sætre45100127
295gard spjudvik45000478
296Johnny Håvik45000266
297Stig Thomassen44900154
298oswald magaoay44600284
299Tor Inge Sandnes44400314
300Eilert Eilertsen4420052
301Anders Berntsen44000378
302jonas wagman43900574
303Are Win Tengelsen43500484
304Per Egil Edvardsen43300263
305Kurt- Bjørnhaug42800553
306Theie Martin42300388
307Tormod Valle41500286
308dagny obrestad41300323
309Rune Larsen40800452
310Pål Espen Kristiansen4050066
311Kim Onsøien40400138
312Stein Arne Åsland4010036
313Orvar Kilvær40100317
314Espen Holum Rognaldsen40000524
315Ove Stenberg39800548
316Werner Totland39400556
317Lars Dalsegg39300135
318Andre Gurendal39300334
319len atle langvik39100195
320Johan Mygland39100296
321Hans CHristian Sivesind39000567
322Marius Mattson38900518
323Ingar Hansen38800575
324Morten Hanssen38100324
325Grete Abel38000505
326Jørn Esben Günther37800555
327Jim Kristian Fløtre37700552
328sondre Lunde37700517
329Ron Steve Paltto3720097
330Håvard Gundersen37100225
331Ole Andre Sletteng36900342
332Bjørn Øivind Røraas36400293
333Jon Stensby36000494
334Per Erik Mathisen35900153
335Tor Andreas Ulvin35900464
336Jørgen Brecke35900403
337Helene Skjønhaug35700406
338Daniel Nesbakken35500358
339Geir Ringstad35500234
340Kenneth Johansen35300396
341Ylva Thorsrud35100422
342Kjetil Tellefsen3480092
343Erik Kristoffersen34500563
344Vegar Hjelleset34200114
345Thor Hansen33600577
346Magnus Totlund3330033
347Vegard Frøshaug33200448
348Jørgen Eilev Thorkildsen33000126
349Daniel Brodshaug32900431
350Johnny Johansen32900531
351Jo Fredrik Korneliussen3270051
352John Sara3230062
353lena lovas31800534
354Eivind Vold31600516
355Stig Andre Grønås3150072
356Endre Sagstuen3140041
357Kristen Høyforslett30600241
358Anders Nygaard30600561
359Geir Kristian Trydal30600551
360Lasse Aastad Kjøs3060076
361alf haddeland3050057
362Svein Arild Naas Olsen30300337
363Christoffer Carl Roed30200336
364Henrik Tollefsen30200558
365Terje Grytting3010032
366Øyvind Frigaard30000215
367Martin Hanitz3000055
368Maren Kallhovd29900172
369Kenneth Jensen29700281
370Per Erik Fiskevold29500173
371Ole Sarpebakken29400181
372Tom Tidemansen29400254
373Sigbjørn Mortveit29400304
374Martin Stensrød28900343
375Geir Hanssen28800247
376Afrim Brahimi28700166
377Trond Wulff28500242
378Pål Christer Nabseth28400125
379Bjørnar Moksnes28100377
380Tom Jakobsen28100104
381Judith Jørgensen28100527
382Charlotte Thorstvedt26800184
383Samir Al-Ezzawi26800416
384Erik Lyngner26700475
385Martin Arnesen26500161
386Hein Haraldsen26400356
387Rikard Sunde26100227
388geir gjerstad26100547
389Daniel Pettersen25900402
390Kristian Risan Klunderud25800198
391Rune Dalen25700362
392HANS SKARET25700367
393Ketil Inge Hovdal2570044
394Erik Haugan25500372
395Nicholas Syvertsen25300101
396Rune støylen2530014
397Sigbjørn Vågene25200112
398Håkon Havskjold25100287
399Felix Vincent Stephensen24900137
400Morten Hilstad2490053
401Thomas Nordbø24900162
402Rune Hallingstad24000302
403Andre Mossige2370038
404Martin Sanden23300273
405Espen Hope23200113
406Kenneth Pettersen23000292
407Hans-Einar- Reinsberg22800102
408Erik Martinsen22600442
409Rune Lysø22600414
410jan morten hammervold22100332
411Simen Sævre2180047
412Daniel Andersen21700128
413Tina Dahlstrøm21600397
414svein hansen21500503
415stian leinaas21400305
416Geir Thomas Johansen21300421
417Kjetil Sortedal21200502
418Fredrik Nökleby21100268
419Knut Trulsen20800583
420Kristian Isaksen2080091
421Birger Hoem20500346
422Sondre Barlien20400283
423Anders Gangnes20100355
424Glenn Heggelund20000557
425Eivind Undal19300425
426Gjermund Harkjær18900207
427Kristian Langseth18800163
428Per-Erik Garman-Vik18400476
429Martin Lesjø18000303
430Stein Harbosen17900413
431Thomas Fostervold17500453
432Espen Kristofferstuen17500191
433Kurt Grønbech17200105
434Even Eidebakk17100257
435Simon Andre Solberg1670081
436Kai Are Aarflot16600582
437Emil Lysø1660056
438Severin Hovde16500433
439Gaute Schippers1630075
440lars håkon langseth16100456
441Bjørn Leistad15600272
442Anders Danielsen15400408
443Kjell Roger Muldbakken1520083
444Pojan Salim14900485
445Joakim Bakke14800256
446Joakim Revheim14700363
447Bård Stranden13700338
448Mikal Blomlie12800235
449Jim Are Hansen12700364
450Linda Vetrhus1200024
451Leif Arne Hetland11900194
452Alexander Krough11200313
453Nils Kaldestad11200326
454Christian Skjønstad10800486
455Frode Frøyna10700264
456Torstein Iversen10400351
457Ioannis Gennarakis9700232
458Thomas Gunnæs9000228
459Kristian Fredriksen6200492
460magnar engen6000382
461Bjørnar Kamsvaag Thomassen3800352
 
elepervo
Medlem siden 22/03-2011
elepervo Postet 30. Mars 2012 08:48
 
Kjempejobb dere gjør fra Dublin .. Tar av hatten ( har ikke hatt ) og bøyer meg i støvet. keep up good work
 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 09:07
 
elepervo skrev:Kjempejobb dere gjør fra Dublin .. Tar av hatten ( har ikke hatt ) og bøyer meg i støvet. keep up good work

Takk det er godt å høre. Er på rommet nå etter ett langt cash game og er ikke helt "på nett" - men skal komme med komplett seat draw om kort tid før jeg tar noen timer på øyet
Sist endret 30. Mars 2012 09:26
 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 09:24
 
Seat draw Dag 2 - main event NM i Poker 2012

NM i poker 2012Main event dag 2
NavnChipsNavnChips
1Pål Nyheim116310030Håvard Buhaug1111300
Andreas Lund249200Rune Hallingstad224000
Pål Skønberg Løvik3158800Martin Lesjø318000
Rune støylen425300Sigbjørn Mortveit429400
Alexander S Kastrup577300stian leinaas521400
Per J Bråthen677300Rune Drange6132900
Simen Birkelund775100Christoffer Nilsen7123600
Thore Andre Nordbø870300Svein A. Volden8130400
NavnChipsNavnChips
2Jonathan Spaeren110700031Vegard Sandberg169900
Ola Amundsgaard276400Henning Gunby2170300
Stein G Nærland3151200Alexander Krough311200
Linda Vetrhus412000Tor Inge Sandnes444400
Yngve Steen545400Helge Stjernvang592400
Tom haga671500Emil Hovrud6108700
Lars Erik Austli7112600Orvar Kilvær740100
tore matre8134500Andreas Kynsveen898200
NavnChipsNavnChips
3Kim Haugerød Endsjø17720032Vegar Røysum188300
Terje Grytting230100Christopher Henriksen2117200
Magnus Totlund333300dagny obrestad341300
Andreas Berge459700Morten Hanssen438100
Anders Kristiansen586900lars andresen560200
Stein Arne Åsland640100Nils Kaldestad611200
Tore Øydne7104700Fredrik Tanum799400
Andre Mossige823700Sverre Krogh Sundbø881800
NavnChipsNavnChips
4Endre Sagstuen13140033Øystein Sæther162000
Martin Iversen262100Jan M Hammervold222100
rolf myking393800Stig R Larsen3111000
Ketil Inge Hovdal425700Andre Gurendal439300
espen jensen561400Wiggo Riis566300
Thomas Berntzen6109500Christoffer Carl Roed630200
Simen Sævre721800Svein A Olsen730300
Niclas Schau88070033Bård Stranden813700
NavnChipsNavnChips
5Jo F Korneliussen13270034Steinar Wighus149900
Eilert Eilertsen244200Ole Andre Sletteng236900
Morten Hilstad324900Martin Stensrød328900
Jan Thomas Ottervig452100Erik Rydalnd491000
Martin Hanitz530000Odd Arild Fintland580700
Emil Lysø616600Birger Hoem620500
alf haddeland730500Thomas Løvold782400
hozan bamerni856000Tor Helge Midtrød8114400
NavnChipsNavnChips
6Thomas Syversen116650035Torstein Iversen110400
John Sara232300Bjørnar K Thomassen23800
Daniel Bay Karlsen394400Knut O Johannessen3132800
Mats Gottenberg450700Espen Bjørvik4102100
Øystein Bakke562300Anders Gangnes520100
Pål Espen Kristiansen640500Hein Haraldsen626400
Sture Saxrud777600Jan Arild Karlsen776100
kaare holm879900Daniel Nesbakken835500
NavnChipsNavnChips
7Frode Sleveland121350036Daniel Sandal156000
Stig Andre Grønås231500Rune Dalen225700
Kim Yyolf Lilleby Bjørnsgård383200Joakim Revheim314700
Havard Svensvoll4121000Jim Are Hansen412700
Gaute Schippers516300Joakim Rahmouni5152000
Lasse Aastad Kjøs630600Jørn Bye6181200
Ole Andreas Kvissel766400HANS SKARET725700
May Britt Nilsen853500steffen retterholt867600
NavnChipsNavnChips
8Simon Andre Solberg11670037Jørn Uno Mikkelsen1162700
Henrik Kristiansen2152800Erik Haugan225500
Kjell R Muldbakken315200Roger S Archtander348400
Kitty Granheim457600steffen gjelseth4127300
Raymond Jeansson587400Jonas Tveit5116500
Odd A Wilhelmsen655500Dag Nielsen6212000
Stig Børtnes7104000Bjørnar Moksnes728100
Lars Juliussen885300Anders Berntsen844000
NavnChipsNavnChips
9Kristian Isaksen12080038Kenneth Torp185400
Kjetil Tellefsen234800magnar engen26000
Jarle Pedersen378700Thomas Tostrup378600
Nils Terje Vihovde458000Eirik Bjørklund4111900
Henrik Thodesen545200Svein Arnesen5148900
Steinar Jacobsen691900Morten Hermo656900
Ron Steve Paltto737200Bjørnar Mundal770100
per overlie8108700Theie Martin842300
NavnChipsNavnChips
10Nicholas Syvertsen12530039Susanne Cappelen1174300
Hans E Reinsberg222800Hans Kolbjørnsen246600
Erik J Augestad3128100Alexander F Schjøll397700
Tom Jakobsen428100Ole M Nordlokken479000
Kurt Grønbech517200Aleksander L Olsen599900
Mads Åmot674500Kenneth Johansen635300
oyvind lundby7127900Tina Dahlstrøm721600
Tom Arne Lilleng875500Tor Arne Fossum857200
NavnChipsNavnChips
11aleksander kvernevik18120040Rein Isane189900
Sigbjørn Vågene225200Daniel Pettersen225900
Espen Hope323200Jørgen Brecke335900
Vegar Hjelleset434200Roar Aspås4109000
Jonas Gjelstad5109600Øystein Sannes5121000
Eivind Iversen676600Helene Skjønhaug635700
Gunnar Østebrød764700Øystein Storskogen7105200
Christian Banken860600Anders Danielsen815400
NavnChipsNavnChips
12Aylar Lie17830041Vivi Sæthren190100
Martin Rottem Dahle257900Kim Soo Garmark246400
Jesper Nørgaard399500Stein Harbosen317900
Bo Tommy Birkelund457600Rune Lysø422600
Pål Christer Nabseth528400Lars Nilsen548000
Jørgen E Thorkildsen633000Samir Al-Ezzawi626800
Petter Sætre745100Mehusen Sindre7128400
Daniel Andersen821700Morten Bentsen891700
NavnChipsNavnChips
13Trond Skuggedal15990042Geir T Johansen121300
Simen Hagen268000Ylva Thorsrud235100
Tim tveter3111500Anders Meli394300
Tore Bjørkavåg4113000Atle Tellevik462100
Lars Dalsegg539300Eivind Undal519300
Steffan Kristoffersen676700Orjan Antonsen657600
Felix V Stephensen724900Olav Nyseth769900
Kim Onsøien840400Stian Frost Skjellum8140900
NavnChipsNavnChips
14ismail haddouche16890043Daniel Brodshaug132900
Torgrim Sandvoll262700Kenneth Omlie248500
Arne K Falkenhaug353800Severin Hovde316500
Marius Stenfelt4171600Espen Benjaminsen445200
Øystein Nettum 552800Jan Kjetil Brekne550700
Markus Kornfeld648200Andre Gjertsen698600
Bastian Landehagen793300Lars Andre Eidissen771300
Silvia Cadegan886900Roger Johannessen889300
NavnChipsNavnChips
15stein doesen111210044Bjørnar Løvlie158200
Magne Olufsen279200Erik Martinsen222600
Per Erik Mathisen335900Inge Fundingsrud3110900
Stig Thomassen444900Morten Ramm456300
Anders R Mora557800Svein Simonsen574200
Rune Larder659900Vegard Søhoel656600
Kenneth Heggestad772900Roald Olsen785400
Jacob Sørensen879600Vegard Frøshaug833200
NavnChipsNavnChips
16Martin Arnesen12650045Gunnar Blindheim1112000
Thomas Nordbø224900Rune Larsen240800
Kristian Langseth318800Thomas Fostervold317500
John Mark Mabilen463000trond werner olsen448300
age hamrum564600espen eriksen551900
Afrim Brahimi628700lars håkon langseth616100
Trond Eivind Vik7122000Espen Myrmo785700
Kristian B Kjøndal886700Martin Riseng871300
NavnChipsNavnChips
17Mats Kristoffersen14930046Sondre Ellingvåg151600
Maren Kallhovd229900morten bremseth294700
Per Erik Fiskevold329500Kjetil Flåten3156700
Arne Aarskog4130900Tor Andreas Ulvin435900
Børge Dypvik5118800Rune Nikolaisen5105900
Anders Arntzen682100Acid Nilsen6128800
Rainer Isaksen787400Daniel Dalsborg7103000
Ståle Johnsen8120500Even F Evensen865200
NavnChipsNavnChips
18Ole Sarpebakken12940047Kjell ove Furseth165900
Per Christian Idsøe288300Per Arne Dahl263400
vegard nygaard3173500Tommy Iversen379600
Charlotte Thorstvedt426800Kristoffer Uggerud493000
Hasnain Shah551000Erik Lyngner526700
trond aanensen6102100Per-Erik G Vik618400
Arne Kennith Eltvik771000Christian Stokkeland7142000
Anette V Ringstad8226000gard spjudvik845000
NavnChipsNavnChips
19Espen Kristofferstuen11750048Dag Bringsvor156200
Nicolay Langfeldt293500Johnny Lodden2270000
Andreas Høivold363800Ivar Kleive373400
Leif Arne Hetland411900Are Win Tengelsen443500
len atle langvik539100Pojan Salim514900
Alexander Nesse6159000Christian Skjønstad610800
Sten Erik Langstad785400Jon Arne Grønstad777800
Kristian R Klunderud825800Kenneth Strandli876300
NavnChipsNavnChips
20Alexander Simonsen15220049Vegard Olavsrud1167100
Tor-Ivar Næss257800Kristian Fredriksen26200
Endre Eikeseth395100Martin Søgstad3111300
silje nilsen445400Jon Stensby436000
Erik Opsahl5142400Kjetil Lageraaen578700
Magnus Lund670000thomas maanum656100
Gjermund Harkjær718900stian underhaug7192200
Dan Emil Edvardsen8140000Fredrik Sørensen8146900
NavnChipsNavnChips
21gunnar espelid19170050Anders Smådal149200
Svein Olav Eidsæter296300Kjetil Sortedal221200
Jan Patrick Romero3133100svein hansen321500
Harald Floberghagen489900Ove Jakobsen4115000
Øyvind Frigaard530000Grete Abel538000
Ådne Øsleby6113100Aksel Akselsen673600
Ivar B Vamråk7111400JOACHIM LIFF7135000
Ole K Kirkevoll853500Emil Sætra859700
NavnChipsNavnChips
22Michel Sterk15690051Eivind Nyheim146000
André Bye Berg263200Øyvind Efraimsen2111600
Kai Henning Holm3138400Lars Nygaard3122000
Inge Dahl Forsmo4202900bent aspeholen459200
Håvard Gundersen537100Leif-Martin Hulthin5191800
Øystein Malum685400Eivind Vold631600
Rikard Sunde726100sondre Lunde737700
Thomas Gunnæs89000Marius Mattson838900
NavnChipsNavnChips
23Jørn Jørgensen19410052Rune Akslen150200
Ioannis Gennarakis29700Kristoffer Isdahl264700
Erlend M Koppang3106300Marius Høgtun380200
Geir Ringstad435500Espen H Rognaldsen440000
Mikal Blomlie512800Gjermund Bakken556200
Kurt-Olav Eidsvaag685500Milaim Tafaj6136500
Erik Bjørdal745300Judith Jørgensen728100
Espen Ringstad876200Odd-Erlend Jensen8104700
NavnChipsNavnChips
24Kristen Høyforslett13060053Johnny Johansen132900
Trond Wulff228500Terje Markhus283200
Frode Karlsen3108600Kjell Martinsen356400
Hans M Stokkenes493200lena lovas431800
Georg Beiske5102900Håkon Lunde545300
Andreas Hagen6120700Per G Kristoffersen686600
Geir Hanssen728800Quan Van Nguyen791600
Arben Cimilji884500Terje Underbakke893500
NavnChipsNavnChips
25Børge Mandal17060054Jomar Johansen156500
Petter Sundbye274700Hans Petter Secker254900
Vidar Furu Øie3146700Vegard Sandøy364200
Tom Tidemansen429400Lars Lervold463600
M RASHKOVSKIY553100Jan Sverre Moe5171900
Joakim Bakke614800Marius Sørensen677400
Even Eidebakk717100geir gjerstad726100
Christian Risøe8110600Ove Stenberg839800
NavnChipsNavnChips
26roger hermansen112040055Geir Kristian Trydal130600
Geir Strøm254800Jim Kristian Fløtre237700
Per Egil Edvardsen343300Kurt- Bjørnhaug342800
Frode Frøyna410700Oskar H Wilhelmsen456600
Navid Eslah5154400Jørn Esben Günther537800
Johnny Håvik645000Werner Totland639400
Vegar Brustuen748300Glenn Heggelund720000
Fredrik Nökleby821100Henrik Tollefsen830200
NavnChipsNavnChips
27Trond Nordbø18280056Anders Nygaard130600
Bjørn Leistad215600Arne Jervell2166800
Martin Sanden323300Erik Kristoffersen334500
Andreas Barstad451900ALF KLINGE4138400
Hans Olav Langsrud5108000Alexander Dybdahi556200
Atle Agledal653500Eirik Johansen677600
jan rognstad larsen786000Hans C Sivesind739000
Mari Nitteberg898300Amund Hansen852500
NavnChipsNavnChips
28Kenneth Jensen12970057Tomt sete1
Joachim Nygaard281600Ottar Åkre246800
Sondre Barlien320400Morten Eriksen369800
oswald magaoay444600jonas wagman443900
Jan Erik Sørensen548000Ingar Hansen538800
Tormod Valle641500Marius Gulbrandsen687500
Håkon Havskjold725100Thor Hansen733600
Ørjan Skommo867100Tomt sete8
NavnChipsNavnChips
29Lars Gilleberg112440058Espen Bjørk160200
Kenneth Pettersen223000Kai Are Aarflot216600
Bjørn Øivind Røraas336400Knut Trulsen320800
Lasse Ringstad457100Lasse Folstad469400
Rene Zimmermann5124500Therese Grønstad591400
Johan Mygland639100Eirik Østensjø Tjelle658600
Glenn Gabrielsen796000geir gronstad7103700
oystein nordli8131800Tomt sete8
 
Knuppe
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 601
Knuppe Postet 30. Mars 2012 10:02
 
Minner om at alle dere hjemme kan være med å spille RadioPoker i kveld! Vi er med "live" fra Dublin, med oppdateringer og intervjuer.

Du finner mer info om kveldens sending HER
Sist endret 30. Mars 2012 10:03
 
Goggen
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 975
Goggen Postet 30. Mars 2012 13:27
 
Før dag 2 er stillingen i NM auksjonene slik:

NavnAntall spillere igjen
Radiogruppa6
Øst & Sør5
GamingHill4
Midt Norge4
Highrollerne3
Vestlandet3
Nord Norge3
Kjendisene2
Bransjefolket1


Go Go Radio fishes
 
Pedern
Medlem siden 27/03-2011
Antall poster 7
Pedern Postet 30. Mars 2012 14:24
 
Hva spiller ron på nu?
 
Simticer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Antall poster 896
Simticer Postet 30. Mars 2012 14:25
 
Pedern skrev:Hva spiller ron på nu?
Skal sjekke
 
Simticer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Antall poster 896
Simticer Postet 30. Mars 2012 14:28
 
Alexander "mra" Krogh er ute av main. Han var short mmed bare 11 000 med BB 1 200. Han pusha med QJ når en aggro limitrasa med AA.

Kenneth "nutzipper" Pettersen, også fra pokerklubben NSOP, slo Alex på mmålstreken da han røk ut like etteerpå. Han var også short og måtte pushe med første billedkort.
 
Goggen
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 975
Goggen Postet 30. Mars 2012 14:29
 
Dartmusa hadde 30K (short) og satt i BB og kikket ned på 2 tiere. En rais på 3BB fra en i midt pos og Musa fikk det på. Han møtte AA og dermed var det slutt for Dartmusa.

GG
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 30. Mars 2012 14:33
 
Jeg er på TV bordet nå, vet ikke hvor lang forsinkelse det er
 
Marianne
  •  
Medlem siden 18/09-2011
Antall poster 608
Marianne Postet 30. Mars 2012 14:42
 
Goggen skrev:Før dag 2 er stillingen i NM auksjonene slik:

NavnAntall spillere igjen
Radiogruppa6
Øst & Sør5
GamingHill4
Midt Norge4
Highrollerne3
Vestlandet3
Nord Norge3
Kjendisene2
Bransjefolket1


Go Go Radio fishes
Heia fiskelaget
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 30. Mars 2012 14:46
 
Simticer skrev:
Pedern skrev:Hva spiller ron på nu?
Skal sjekke

Ron koser seg på bord med Thodesen og OELoose

Spiller på 40k
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 30. Mars 2012 14:53
 
Spiller navn/nickca chips i 1000
JaCkPoT_60
Gurba80
Pokerutstyr61
Rolf Mathisen 17
Haxine66 (sextisex)
Aylar30
Thodesen40
Ron Steve40
OE Loose170
Andrebb60
Tor Hansen35
Tillionover 200
Acid65
Roar Ås180
Wildwood90
Sverre Krogh Sundbø150
Majortilt85
 
kvitepele
Medlem siden 06/05-2011
Antall poster 38
kvitepele Postet 30. Mars 2012 14:58
 
kan du sjekke ka koker spiller på?
 
poelsax
Medlem siden 01/02-2011
Antall poster 140
poelsax Postet 30. Mars 2012 15:16
 
CC på Steffen Gjelseth
Bord 37, sete 4?
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 30. Mars 2012 15:37
 
Var moro så lenge det varte på TV-bordet. Plussa vel en 5K før jeg ble flytta fra bordet igjen etter 45 min.

Røk rett etter med mot allin pre hvor bordet kommer
 
Marianne
  •  
Medlem siden 18/09-2011
Antall poster 608
Marianne Postet 30. Mars 2012 15:41
 
AcerJay skrev:Var moro så lenge det varte på TV-bordet. Plussa vel en 5K før jeg ble flytta fra bordet igjen etter 45 min.

Røk rett etter med mot allin pre hvor bordet kommer
æv da gg
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 30. Mars 2012 15:58
 
Det offisielle antall spillere på Main Event ble 1046 !!

Det var 461 spillere som var med til dag 2.
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 30. Mars 2012 16:16
 
poelsax skrev:CC på Steffen Gjelseth
Bord 37, sete 4?

Han har nå ca 300K etter å ha tapt 100K på en bløff nettopp
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 30. Mars 2012 16:21
 
Navn/NickChips ca i 1000
Jackpot45
Tillion200+
Gurba80
Majortilt45
Pokerutstyr80
Wildwood45
Haxine70
Aylar55
Logitech48
Lodden500
Roar Ås220
OELoose300
Aviena150
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 30. Mars 2012 16:27
 
Odd Erlend aka "OELoose" aka "NM-Kongen" tok nettopp in en 70K pott.
 
kvitepele
Medlem siden 06/05-2011
Antall poster 38
kvitepele Postet 30. Mars 2012 16:42
 
svein a volden allias koker69 cc please
 
Solhaug1
Medlem siden 15/03-2011
Antall poster 255
Solhaug1 Postet 30. Mars 2012 16:57
 
AcerJay skrev:Odd Erlend aka "OELoose" aka "NM-Kongen" tok nettopp in en 70K pott.


Og spiller nå på 380k !
 
Goggen
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 975
Goggen Postet 30. Mars 2012 17:07
 
Fikk en SMS update her

Haxine 220.000
Vulgata 200.000

 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 17:20
 
Her er videoene fra dag 1A og 1B for dem som ikke har sett di.
Video fra dag 2 kommer litt seinere


 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 17:28
 
Litt off topic
Men benytter anledningen til å gratulere verdensmester i poker 2011, Sigurd Eskeland som fikk en sønn i dag Fra hans twitter skriver han
Sigurd Eskeland skrev:Jeg har fått en sønn i dag. Er det norgesmesteren i poker 2031?

GamingHill gratulerer
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 30. Mars 2012 17:39
 
Liten pause nå, Gurba melder om 175k, Anrimo 177k og Gottenberg har 117k
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 30. Mars 2012 17:43
 
Deltidspoker stikker innom og sier han har 250k og spiller på det dårligste bordet i NM's historie
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 30. Mars 2012 18:03
 
Aviena spiller nå på 210k
 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 18:06
 
Fersk bust out liste fra Dag 2 så langt

NM i Poker 2012Dublin 30. mars
Bust outs#6 Main Event €800 dag 2
#Navn#Navn
231trond werner olsen347Jørn Uno Mikkelsen
232Susanne Cappelen348Bjørn Øivind Røraas
233Øystein Bakke349Mats Kristoffersen
234espen eriksen350Samir Al-Ezzawi
235rolf myking351Acid Nilsen
236Christopher Henriksen352Rune Dalen
237Espen Kristofferstuen353Dag Nilsen
238Geir Hanssen354Martin Rottem Dahle
239Øystein Storskogen355Håkon Havskjold
240Arne Kennith Eltvik356Jan Thomas Ottervig
241M RASHKOVSKIY357Simen Sævre
242Simen Birkelund358Håvard Gundersen
243Mikal Blomlie359Jørn Esben Günther
244Joachim Nygaard360Tor Arne Fossum
245Amund Hansen361Linda Vetrhus
246Glenn Heggelund362Per Erik Fiskevold
247Trond Nordbø363len atle langvik
248Sigbjørn Mortveit364Roald Olsen
249Håvard Buhaug365Jim Kristian Fløtre
250Kristen Høyforslett366Ørjan Skommo
251geir gronstad367gunnar espelid
252Hasnain Shah368Kitty Granheim
253Nicolay Langfeldt369svein hansen
254Michel Sterk370Andreas Lund
255Lars Juliussen371Frode Karlsen
256Anders Berntsen372Gjermund Harkjær
257Frode Sleveland373Ottar Åkre
258Kenneth Jensen374jonas wagman
259Kim Onsøien375Markus Kornfeld
260age hamrum376Even Eidebakk
261Espen Ringstad377Henrik Tollefsen
262Knut Olav Alexander Johannessen378Geir Thomas Johansen
263Arben Cimilji379Kjetil Tellefsen
264Ole Andre Sletteng380Vegard Sandberg
265Christian Skjønstad381Kenneth Strandli
266Andre Gurendal382Jo Fredrik Korneliussen
267Vegard Frøshaug383tore matre
268Daniel Dalsborg384Erik Kristoffersen
269Georg Beiske385Andre Mossige
270Frode Frøyna386Børge Mandal
271Marius Sørensen387Orjan Antonsen
272dagny obrestad388Petter Sundbye
273Ole Andreas Kvissel389espen jensen
274Ole Morten Nordlokken390Per Gunnar Kristoffersen
275Lars Gilleberg391Sigbjørn Vågene
276Terje Grytting392Rune støylen
277Theie Martin393Daniel Sandal
278Espen Myrmo394Jim Are Hansen
279Ådne Øsleby395Kristian Langseth
280Erik Bjørdal396Kjell Roger Muldbakken
281Marius Gulbrandsen397Per J Bråthen
282Olav Nyseth398Daniel Pettersen
283Thomas Nordbø399alf haddeland
284Lasse Folstad400Erik Martinsen
285Bjørnar Løvlie401Odd-Anders Wilhelmsen
286Alexander Faye-Schjøll402Jan Kjetil Brekne
287Ola Amundsgaard403Anders Gangnes
288Jørgen Brecke404Martin Sanden
289Vegard Søhoel405Per-Erik Garman-Vik
290May Britt Nilsen406kaare holm
291lena lovas407Kenneth Pettersen
292Kenneth Omlie408Morten Bentsen
293Eirik Østensjø Tjelle409Knut Trulsen
294Sondre Barlien410Emil Sætra
295Per Erik Mathisen411Eivind Nyheim
296Kristian Risan Klunderud412Per Arne Dahl
297Stig Thomassen413Anders Danielsen
298Marius Høgtun414Rune Lysø
299Morten Eriksen415Ylva Thorsrud
300Lars Andre Eidissen416Kristian Isaksen
301Judith Jørgensen417Daniel Andersen
302Bo Tommy Birkelund418Terje Underbakke
303Dan Emil Edvardsen419Maren Kallhovd
304Øystein Malum420Lars Dalsegg
305Thor Hansen421Gaute Schippers
306jan morten hammervold422Ioannis Gennarakis
307Simen Hagen423Bjørnar Moksnes
308Martin Hanitz424Simon Andre Solberg
309Johnny Håvik425John Mark Mabilen
310Henrik Thodesen426Nicholas Syvertsen
311Morten Ramm427Tom Jakobsen
312Helene Skjønhaug428Kurt Grønbech
313Kurt- Bjørnhaug429Are Win Tengelsen
314Therese Grønstad430Hans-Einar- Reinsberg
315Eirik Johansen431Anders Smådal
316Yngve Steen432stian leinaas
317Jacob Sørensen433Endre Sagstuen
318Martin Arnesen434Birger Hoem
319Ron Steve Paltto435Ole Sarpebakken
320Rikard Sunde436Bård Stranden
321Kai Are Aarflot437Espen Hope
322Daniel Brodshaug438Thomas Gunnæs
323Christoffer Carl Roed439Hans CHristian Sivesind
324Rune Drange440Joakim Revheim
325Arne Kristian Falkenhaug441Bjørn Leistad
326Lars Nilsen442Bjørnar Kamsvaag Thomassen
327Trond Eivind Vik443Jon Stensby
328Sondre Ellingvåg444Martin Lesjø
329Felix Vincent Stephensen445Jørgen Eilev Thorkildsen
330Johnny Johansen446HANS SKARET
331Joakim Bakke447Trond Wulff
332Øystein Nettum 448Severin Hovde
333lars andresen449Magnus Totlund
334Kurt-Olav Eidsvaag450John Sara
335Svein Arild Naas Olsen451Stein Harbosen
336Vegard Sandøy452Kristian Fredriksen
337Stein Arne Åsland453Martin Stensrød
338Atle Tellevik454lars håkon langseth
339Marius Mattson455Erik Haugan
340Øystein Sannes456Alexander Krough
341Dag Bringsvor457Øyvind Frigaard
342Anders Kristiansen458Pojan Salim
343Eivind Iversen459magnar engen
344Erik Lyngner460Torstein Iversen
345Anders Nygaard461Leif Arne Hetland
346Arne Aarskog
Sist endret 30. Mars 2012 19:07
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 30. Mars 2012 18:06
 
Alexander89 er ute
 
Marianne
  •  
Medlem siden 18/09-2011
Antall poster 608
Marianne Postet 30. Mars 2012 18:09
 
LFCPAL skrev:Alexander89 er ute
gg...
 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 18:12
 
Chip counts som ble gjort i middagspausen på alle spillerne!

NM i Poker 2012Dublin
Chip count (Fre 30. 20:00)#6 Main event €800
#NavnChips
1Christoffer Nilsen480000307
2Odd-Erlend Jensen40000091
3Helge Stjernvang380000315
4Kristian Bredvei Kjøndal365000168
5Johnny Lodden34550038
6Stian Frost Skjellum340000362
7Tim tveter340000133
8Vegar Hjelleset335000114
9Kjetil Flåten32000084
10Lars Erik Austli31000027
11Jon Arne Grønstad30310035
12stian underhaug30000081
13Jan Patrick Romero290000213
14Rainer Isaksen288200177
15Quan Van Nguyen27500043
16Hans Petter Secker270000104
17André Bye Berg270000222
18Milaim Tafaj27000083
19oystein nordli260000298
20Thomas Syversen26000061
21Espen Benjaminsen260000116
22Martin Riseng255000225
23Vegar Røysum25200095
24Hans Marius Stokkenes250000244
25Anette Vermaase Ringstad250000188
26Pål Skønberg Løvik24500013
27Kim Haugerød Endsjø24300031
28Charlotte Thorstvedt242000184
29Marius Stenfelt240000144
30Jan Erik Sørensen239300138
31Øyvind Efraimsen239000363
32Kenneth Heggestad236000157
33JOACHIM LIFF23500016
34Jonas Tveit230000311
35gard spjudvik230000364
36Espen Holum Rognaldsen225000194
37steffen gjelseth220000247
38Erlend Mattis Koppang220000233
39ALF KLINGE212000126
40Aleksander Lee Olsen210000132
41Jan Arild Karlsen210000357
42Svein A. Volden210000308
43Andreas Hagen210000246
44Jørn Bye208000366
45Anders Arntzen205000176
46Lasse Ringstad205000294
47Kim Yyolf Lilleby Bjørnsgård20400073
48Vegard Olavsrud20200045
49Kai Henning Holm202000223
50Børge Dypvik200200175
51Ivar Bruvoll Vamråk200000217
52Kjell ove Furseth20000014
53Joakim Rahmouni200000365
54Erik J Augestad185000103
55aleksander kvernevik185000111
56Pål Nyheim18500011
57Torgrim Sandvoll185000142
58Christian Stokkeland185000243
59Raymond Jeansson18000085
60Eilert Eilertsen18000052
61Sture Saxrud18000067
62silje nilsen175000204
63Ståle Johnsen172500178
64Afrim Brahimi170500166
65Stein Gabriel Nærland17000023
66Stig Børtnes17000087
67Morten Hanssen170000236
68Henning Gunby170000312
69Gunnar Østebrød170000117
70Geir Ringstad165000234
71Per Christian Idsøe165000182
72Nils Kaldestad165000198
73Tor Inge Sandnes163000314
74trond aanensen161000186
75Alexander Simonsen160000201
76Kim Soo Garmark160000211
77Andreas Høivold155000193
78Sverre Krogh Sundbø15500078
79Ivar Kleive15200028
80Rene Zimmermann150000295
81Anders Ringstad Mora150000155
82Andreas Barstad150000241
83Per Egil Edvardsen15000022
84Inge Fundingsrud150000191
85Mads Åmot145000106
86Kenneth Torp145000145
87Vidar Furu Øie140000245
88Anders Meli14000025
89Jesper Nørgaard140000123
90Rein Isane138300171
91Mari Nitteberg138000192
92Alexander Nesse136000196
93Rune Hallingstad135000302
94Espen Bjørvik135000354
95Eirik Bjørklund135000154
96Tore Øydne13300037
97Jomar Johansen13150041
98morten bremseth130000181
99Roar Aspås13000097
100Wiggo Riis129500173
101Nils Terje Vihovde12800094
102Tor Helge Midtrød12800032
103Mehusen Sindre128000167
104Leif-Martin Hulthin128000124
105Inge Dahl Forsmo125000224
106vegard nygaard125000183
107Werner Totland124000367
108Geir Strøm120000353
109Atle Agledal120000313
110Bastian Landehagen118000147
111Mats Gottenberg11800064
112Tom Tidemansen118000293
113steffen retterholt115200368
114Thomas Berntzen11500046
115Tom Arne Lilleng112000108
116Lars Nygaard110000301
117Hans Olav Langsrud10800088
118Øystein Sæther10700071
119Grete Abel105800161
120Glenn Gabrielsen105000297
121Harald Floberghagen105000214
122oswald magaoay105000304
123ismail haddouche102000141
124Odd Arild Fintland102000102
125Oskar Hjalmar Wilhelmsen99000228
126Fredrik Sørensen98000128
127Terje Markhus97000172
128Johan Mygland95000296
129Andreas Kynsveen95000318
130Petter Sætre95000127
131Kenneth Johansen9100055
132Kjetil Lageraaen90000303
133Alexander Dybdahi90000306
134Christian Banken90000118
135Lars Lervold9000051
136Roger Johannessen89500164
137Eivind Undal89000137
138Ove Stenberg88000101
139Andreas Berge8540034
140Gunnar Blindheim8500017
141Jan Sverre Moe85000305
142Havard Svensvoll8360074
143Sten Erik Langstad83000197
144Kristoffer Isdahl8300068
145Martin Iversen8200042
146Rune Nikolaisen82000195
147Martin Søgstad81200153
148Erik Rydalnd8110036
149Håkon Lunde81000232
150Daniel Bay Karlsen8100063
151Morten Hilstad8030053
152Emil Hovrud80000316
153Roger Søberg Archtander8000065
154Eivind Vold80000207
155per overlie8000098
156Trond Skuggedal80000131
157Arne Jervell80000113
158Erik Opsahl80000205
159Tor-Ivar Næss79000202
160sondre Lunde7600057
161Svein Olav Eidsæter75000212
162Aylar Lie75000121
163Kjell Martinsen73200135
164Thomas Løvold72000237
165roger hermansen71000248
166Thomas Fostervold7100047
167Stig R Larsen70600162
168thomas maanum70000112
169Henrik Kristiansen7000082
170Aksel Akselsen70000163
171Jarle Pedersen7000093
172Magne Olufsen70000152
173Geir Kristian Trydal70000216
174Steinar Jacobsen7000096
175Emil Lysø6880056
176Endre Eikeseth68000203
177Hein Haraldsen68000356
178oyvind lundby67000107
179Even Finstad Evensen66000235
180Rune Larder65000156
181Ole Kristian Kirkevoll65000218
182Svein Simonsen65000221
183Pål Christer Nabseth64000125
184Morten Hermo62000292
185Tom haga6000026
186Silvia Cadegan57000148
187Tina Dahlstrøm56000242
188Jonathan Spaeren5600021
189Tormod Valle56000227
190Vegar Brustuen55900165
191Thore Andre Nordbø5550018
192Pål Espen Kristiansen5500066
193Svein Arnesen55000226
194Rune Akslen5500092
195Magnus Lund54000206
196Espen Bjørk54000351
197Niclas Schau5250048
198Daniel Nesbakken52000358
199Jørn Jørgensen50400231
200Hans Kolbjørnsen46600146
201jan rognstad larsen46000185
202Rune Larsen45000122
203Andre Gjertsen45000355
204Christian Lund Risøe44200174
205hozan bamerni4150058
206geir gjerstad41100105
207Orvar Kilvær40000317
208Tommy Iversen4000012
209Steinar Wighus4000077
210Ove Jakobsen39700361
211Kjetil Sortedal3800086
212Ketil Inge Hovdal3650044
213Stig Andre Grønås3600072
214Gjermund Bakken36000143
215Navid Eslah35000352
216Tor Andreas Ulvin3500024
217Fredrik Tanum3500054
218Steffan Kristoffersen33000136
219Lasse Aastad Kjøs3260076
220Fredrik Nökleby32500238
221Vivi Sæthren3000075
222Tore Bjørkavåg25600134
223Thomas Tostrup22100206
Sist endret 30. Mars 2012 18:13
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 30. Mars 2012 18:23
 
Haxine tapte en 70000 i stad før middags og spiller på 145000 til pause .
 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 19:00
 
NM i Poker 2012Dublin 24. mars - 1. april
Premiestruktur#6 Main Event€800
#ProsentPremie Valuta kalkulator
31.25€133.0001.012.030 nok
18.72€79.670606.288 nok
12.22€52.000395.720 nok
4.7.63€32.500247.325 nok
5.5.40€23.000175.030 nok
6.4.23€18.000136.980 nok
7.3.64€15.500117.955 nok
8.3.11€13.250100,938 nok
9. - 12.2.65€11.30085.983 nok
13. - 16.2.19€9.35071.153 nok
17. - 24.1.76€7.50057.075 nok
25. - 32.1.32€5.65042.996 nok
33. - 40.1.05€4.50034.245 nok
41. - 48.0.88€3.75028.537 nok
49. - 57.0.78€3.35025.453 nok
58. - 64.0.69€2.95022.449 nok
65. - 72.0.61€2.60019.786 nok
73. - 80.0.52€2.25017.122 nok
81. - 88.0.45€1.95014.839 nok
89. - 96.0.42€1.80013.698 nok
97- 104.0.38€1.65012.556 nok
Totalt:100.00€753.5205.734.287 nok
 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 30. Mars 2012 19:08
 
Bust outs i dag siden sist tabell litt lengre opp.

NM i Poker 2012Dublin 30. mars
Bust outs#6 Main Event €800 2
#Navn#Navn
182Thomas Løvold207ismail haddouche
183Vegar Brustuen208Kristoffer Isdahl
184Roger Johannessen209Orvar Kilvær
185Inge Fundingsrud210Rune Nikolaisen
186Tor-Ivar Næss211Morten Hermo
187Øyvind Efraimsen212Fredrik Tanum
188Steffan Kristoffersen213Jørn Jørgensen
189Harald Floberghagen214Svein Arnesen
190Tina Dahlstrøm215Tormod Valle
191ALF KLINGE216Rune Akslen
192Andre Gjertsen217geir gjerstad
193Kjell Martinsen218Inge Dahl Forsmo
194thomas maanum219Geir Kristian Trydal
195jan rognstad larsen220Thomas Tostrup
196Rein Isane221Tor Andreas Ulvin
197Kenneth Torp222Andreas Kynsveen
198Jan Sverre Moe223Espen Benjaminsen
199sondre Lunde224Ingar Hansen
200Kjetil Sortedal225stein doesen
201Jarle Pedersen226bent aspeholen
202Thore Andre Nordbø227Kristoffer Uggerud
203Jørn Bye228Bjørnar Mundal
204Thomas Berntzen229Jonas Gjelstad
205vegard nygaard230Alexander Skrindo Kastrup
206Martin Riseng
 
Knuppe
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 601
Knuppe Postet 30. Mars 2012 19:23
 
Noen chipcounts:

Oeloose 500000k+
Aviena 250000+
Vulgata 280000+
Gamefix 170000+
SUnnan 270000k+
 
johvij
Medlem siden 06/02-2012
Antall poster 171
johvij Postet 30. Mars 2012 19:24
 
Heia Oeloose og sunnan, og alle dere andre
Sist endret 30. Mars 2012 19:26
[user_image]
[body_html]