• Introduksjon til GamingHill.com

    GamingHill.com er et verdensomspennende sosialt spillenettverk som tilbyr avtaler, verktøy, anmeldelser, nyheter og underholdning som er spillrelaterte.
    Les mer her.

NM - Oppdateringstråd Lørdag 31. mars

 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 31. Mars 2012 03:41
 

NMDublin 2012Program
Lør31. marsBuy-inØvelseDagChipsLevel
14:00NM event #6€800NL Hold'em3 av 430.00060 min
14:00NLH side event€300NL Hold'em1 av 110.00030 min
16:00NLH Highroller€5.000NLH 8-Max1 av 150.00045 min
16:008-Game side ev€3008-Game1 av 110.00030 min
20:00ROE side event€150ROE 6-Max1 av 110.00020 min
Ekstraalle dager
18:00NLH Turbo€80NL Hold'em1 av 15.00015 min
22:00NLH Turbo€80NL Hold'em1 av 15.00015 min


* Alle tider er irsk tid som er en time etter Norge (15:00 Irland = 16:00 Norge).


Aktuelle linkerBeskrivelse
NM m/ GamingHillFull oversikt for GamingHill under NM (mange nyttige linker).
Alt om NMLes vår nyhet "alt du trenger å vite om NM" for offisielt
program og annet du måtte lure på.
OpplastingerSe alle oppastinger (bilder og video) fra linken.
Bruk knappen "Vis tagget media som galleri"
for å bla med piltastene!
GamingHill Lik vår facebook side og se mange updates direkte derfra.
Mye kul entertainment og verktøy også her.
GamingHill Følg oss på Twitter for oppdateringer.
NM ProgramFult program under hele NM inklusiv side eventer.
NM strukturerBlindestrukturer for hele NM inklusiv side eventer.
News round-up
OppsummeringerLink til alle daglige NM news round ups med oppsummering av hva som har skjedd på de forskjellige dagene.




GamingHill's NM Promo video

 
Informer
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Informer Postet 31. Mars 2012 03:57
 
NM i Poker 2012Dublin
Chip count (Lør 30. 15:00)#6 Main event €800 dag 3
#NavnChips
1Lasse Ringstad125000043
2Geir Ringstad105100054
3Johnny Lodden99500038
4Andreas Høivold95800058
5Jon Arne Grønstad85200035
6Jan Erik Sørensen850000138
7Alexander Faye-Schjøll849000113
8Kjell ove Furseth79900021
9Marius Stenfelt765000144
10Arne Jervell765000114
11Andreas Barstad75000024
12Joakim Rahmouni74000062
13Atle Agledal70600046
14steffen retterholt68900026
15André Bye Berg68300063
16Kenneth Heggestad649000145
17Christoffer Nilsen64800068
18Kim Soo Garmark64600065
19Lars Erik Austli63400027
20Morten Hanssen631000122
21Ståle Johnsen625000115
22Kim Yyolf Lilleby Bjørnsgård612000106
23Ivar Bruvoll Vamråk585000147
24stian underhaug54500064
25trond aanensen521000124
26Ove Stenberg519000101
27Vegar Røysum502000136
28Kristian Bredvei Kjøndal489000142
29Andreas Hagen470000125
30Jan Arild Karlsen423000137
31Roar Aspås405000112
32Fredrik Sørensen400000128
33Tom Arne Lilleng373000108
34Svein Olav Eidsæter36000025
35Odd-Erlend Jensen35900055
36gard spjudvik35300057
37Kim Haugerød Endsjø34200031
38Aleksander Lee Olsen338000132
39Alexander Simonsen334000141
40Rene Zimmermann297000105
41Thomas Syversen29600061
42Håkon Lunde283000131
43Terje Markhus270000118
44Jan Patrick Romero24500047
45Erlend Mattis Koppang244000107
46Eilert Eilertsen24100052
47Nils Kaldestad22900028
48Hans Marius Stokkenes22700037
49Petter Sætre223000127
50Per Christian Idsøe216000121
51Ketil Inge Hovdal20200044
52Havard Svensvoll193000123
53Per Egil Edvardsen19100022
54Pål Nyheim189000134
55Jomar Johansen18800041
56Hans Petter Secker171000104
57Wiggo Riis17100053
58Pål Espen Kristiansen16700066
59Henrik Kristiansen165000102
60Glenn Gabrielsen159000135
61Christian Stokkeland141000146
62Gjermund Bakken121000143
63Oskar Hjalmar Wilhelmsen12000045
64Grete Abel112000103
65Martin Iversen10500042
66Aksel Akselsen9300056
67oswald magaoay8800032
68Espen Holum Rognaldsen69000126
69Silvia Cadegan67000148
70Anette Vermaase Ringstad27448
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 31. Mars 2012 04:00
 
Aviena har tatt en prat med den regjerende Norgesmesteren Ørjan "Athilla" Skommo


Og når hun først var i gang med å prate med Norgesmestere tok hun også en prat med Norgesmesteren fra 2009 Henrik "tollef" Tollefsen
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 31. Mars 2012 04:14
 
En liten video fra dag 2 av NM 2012


I Dublin blir det ikke bare spillet Poker, se en video her fra gårsdagens FIFA turnering
 
LFCPAL
  •  
Medlem siden 10/02-2011
LFCPAL Postet 31. Mars 2012 04:21
 
Aviena tok også noen andre bra intervju i går, så for dem som ikke fikk med seg disse kan dere se dem her

Oeloose


Donkpredator


Finckuno
 
Goggen
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 975
Goggen Postet 31. Mars 2012 11:58
 
Før dag 3 er stillingen i NM auksjonene slik:

NavnAntall spillere igjen
Radiogruppa2 (Austli/Cadegan)
Nord Norge1 (Odd Erlend Jensen)
Øst & Sør1 (Jan Erik Sørensen)
Kjendisene1 (Johnny Lodden)
Highrollerne0
Vestlandet0
Midt Norge0
GamingHill0
Bransjefolket0


Go Go Radio fishes
Sist endret 31. Mars 2012 12:01
 
Palasokeri
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Palasokeri Postet 31. Mars 2012 12:23
 
Det kan jo bli spennende det da. Haxine må få doblet seg noen ganger også nå så.....
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 12:52
 
Da er 9 min til dag tre braker løs
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 13:05
 
Da er vi i gang Lykket til
Haxine er med på Last longer bet på 28k .2 igjen og begge er short med 67000 og 70000 . De sitter nå på samme bord
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 13:05
 
Første man ut og 69 stk igjen
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 13:08
 
5 stk til så er premien 2950 er på 2600 euro nå
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 13:34
 
hax ute på 59 plass vinst 2950 euro
Sist endret 31. Mars 2012 13:39
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 31. Mars 2012 13:34
 
NM i Poker 2012Dublin 24. mars - 1. april
Premiestruktur#6 Main Event€800
#ProsentPremie Valuta kalkulator
31.25€133.0001.012.030 nok
18.72€79.670606.288 nok
12.22€52.000395.720 nok
4.7.63€32.500247.325 nok
5.5.40€23.000175.030 nok
6.4.23€18.000136.980 nok
7.3.64€15.500117.955 nok
8.3.11€13.250100,938 nok
9. - 12.2.65€11.30085.983 nok
13. - 16.2.19€9.35071.153 nok
17. - 24.1.76€7.50057.075 nok
25. - 32.1.32€5.65042.996 nok
33. - 40.1.05€4.50034.245 nok
41. - 48.0.88€3.75028.537 nok
49. - 57.0.78€3.35025.453 nok
58. - 64.0.69€2.95022.449 nok
65. - 72.0.61€2.60019.786 nok
73. - 80.0.52€2.25017.122 nok
81. - 88.0.45€1.95014.839 nok
89. - 96.0.42€1.80013.698 nok
97- 104.0.38€1.65012.556 nok
Totalt:100.00€753.5205.734.287 nok
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 14:00
 
Da steg det til 3350 euro neste level er 3750 euro .
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 14:05
 
Blindene er nå på 8000-16000 ante 2000 level 22
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 14:07
 
800.000 stack på Vulgata
 
krabbi
  •  
Medlem siden 19/02-2011
Antall poster 308
krabbi Postet 31. Mars 2012 14:10
 
cc på lars erik austli, sunnan2?
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 14:16
 
sunnan to spiller på ca 600000 k
 
krabbi
  •  
Medlem siden 19/02-2011
Antall poster 308
krabbi Postet 31. Mars 2012 14:20
 
tyty
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 14:33
 
Sunnan2 ca 900.000 k
Vulgata 650.000 k
Sist endret 31. Mars 2012 14:50
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 14:35
 
Odd-Erlend Jensen dobblet nå og spiller på 440 k
Sist endret 31. Mars 2012 14:35
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 14:47
 
50 spillere igjen i main event. Da begynner vi og telle poeng i calcuttan lykke til
 
AcerJay
  •  
Medlem siden 01/02-2011
AcerJay Postet 31. Mars 2012 14:53
 
Dag 3 på Main Event og vi har bilder av nesten alle de 60 gjenværende !



Du kan se mange flere bilder fra vårt NM arkiv HER
(Klikk knapp "Vis tagget media som galleri" for å bla med piltastene).
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 15:17
 
Vulgata fortsatt på 650.000
Sunnan2 spiller på 950.000
 
krabbi
  •  
Medlem siden 19/02-2011
Antall poster 308
krabbi Postet 31. Mars 2012 15:27
 
sykt UL sunnan der
 
Marianne
  •  
Medlem siden 18/09-2011
Antall poster 608
Marianne Postet 31. Mars 2012 15:28
 
krabbi skrev:sykt UL sunnan der
den var ille fæl Han er nede i ca.340K :/
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 15:34
 
Sunnan2 på tv bordet
 
krabbi
  •  
Medlem siden 19/02-2011
Antall poster 308
krabbi Postet 31. Mars 2012 15:35
 
know
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 15:39
 
530.000 k på Sunnan2
 
Badbompy
  •  
Medlem siden 01/04-2011
Antall poster 888
Badbompy Postet 31. Mars 2012 15:47
 
Vulgata 45 plass cashet 3750 euro, tipset 100 til dealerne
Sist endret 31. Mars 2012 15:50
 
krabbi
  •  
Medlem siden 19/02-2011
Antall poster 308
krabbi Postet 31. Mars 2012 15:48
 
GG Vulgata
 
Thor
  •  
Medlem siden 01/02-2011
Antall poster 889
Thor Postet 31. Mars 2012 16:29
 
Dagens High roller med innkjøp på €5000 er redusert til €3000
 
AceCikey
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 386
AceCikey Postet 31. Mars 2012 16:34
 
Oeloose melde 5000K på twitter for ca 5 min siden
 
AlexAkiller
Medlem siden 02/02-2012
AlexAkiller Postet 31. Mars 2012 16:41
 
AceCikey skrev:Oeloose melde 5000K på twitter for ca 5 min siden

5 Mill.?
 
Knuppe
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 601
Knuppe Postet 31. Mars 2012 16:47
 
Situasjonen akkurat nå i Calcuttaen

NavnAntall spillere igjen
Radiogruppa1 (Austli)
Nord Norge1 (Odd Erlend Jensen)
Øst & Sør1 (Jan Erik Sørensen)
Kjendisene1 (Johnny Lodden)
Highrollerne0
Vestlandet0
Midt Norge0
GamingHill0
Bransjefolket0


Det betyr ganske enkelt at den som kommer lengst vinner auksjonen for sin gruppe!
 
elepervo
Medlem siden 22/03-2011
elepervo Postet 31. Mars 2012 16:51
 
Er Stavanger håpene Ivar gunball Varmråk og Andreas Hagen med ennå ,
event cc
 
Knuppe
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 601
Knuppe Postet 31. Mars 2012 17:00
 
Ivar spiller på 1,2 mill og vi tror Andreas fortsatt er med. Snakka nettopp med Ivar og han var i kjempehumør!
 
Knuppe
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 601
Knuppe Postet 31. Mars 2012 17:01
 
Kan legge til at Ivar uten tvil har NM's mest fargerike dress!
Sist endret 31. Mars 2012 17:01
 
elepervo
Medlem siden 22/03-2011
elepervo Postet 31. Mars 2012 17:02
 
Ty , så på nabo forum at AH va ute Ivar FTW
 
Knuppe
  •  
Medlem siden 10/02-2011
Antall poster 601
Knuppe Postet 31. Mars 2012 17:05
 
I kveld spilles det en highrollerevent med opprinnelig €5000 buyin. Den er senket til €3000, da det vår få regga.
Det er bekreftet at Petter Northug stiller til start.
[user_image]
[body_html]